Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Działki na sprzedaż Stary Ujazd - Oferty sprzedaży działek

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Działka Trachy

Trachy(Stary Ujazd + 22 km)

280 000 zł1 000 m² 280 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

| do sprzedania działka o idealnych wymiarach usytuowana w świetnej lokalizacji blisko nowych domów jednorodzinnych oraz w niedalekiej odległości od lasu. Działka funkcjonuje.

Szczegóły ogłoszenia

Działka inwestycyjna uzbrojona Toszek

Toszek(Stary Ujazd + 15 km)

590 000 zł5 900 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka przemysłowa o powierzchni 6000 m , położona w miejscowości Toszek. Doskonała lokalizacja z dogodnym dojazdem dla samochodów ciężarowych .

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolna z dojazdem asfaltowym Wielowieś

Wielowieś(Stary Ujazd + 24 km)

199 000 zł19 710 m² 10,10 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Do zaoferowania mamy atrakcyjną działkę rolną wraz z uprawą wierzby energetycznej. Nieruchomość składa się z 3 działek o łącznej powierzchni 1,971 ha. Dojazd do działki drogą.

Szczegóły ogłoszenia

Działka komercyjna ogrodzona Pyskowice

Pyskowice(Stary Ujazd + 22 km)

390 000 zł1 715 m² 227,41 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o przeznaczeniu mieszkalno-usługowym. Działka wpisana jest do Miejscowego Planu Zagospodarowania Przestrzennego pod symbolem 15 M-U. Co to oznacza? Dużą swobodę.

Szczegóły ogłoszenia

109 000 zł2 280 m² 47,81 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna działka z przeznaczeniem usługowo-produkcyjnym w Paczynie - doskonała inwestycja! Lokalizacja: działka znajduje się w spokojnej miejscowości Paczyna, przy ulicy Wiejskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Działka leśna Piotrówka

Piotrówka(Stary Ujazd + 18 km)

140 000 zł28 000 m² 5 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka leśna w Piotrówce nieopodal Strzelec Opolskich - idealne miejsce na Twoją oazę spokoju! Do sprzedaży działka leśna położona w urokliwej miejscowości Piotrówka, tuż obok Strzelec.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana

Bierawa(Stary Ujazd + 15 km)

200 000 zł2 500 m² 80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy Państwu na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 2500 m2. Działka znajduje się w miejscowości Bierawa jest usytuowana w cichej i spokojnej lokalizacji wszystkie media.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana, ul. Gliwicka